Po powrocie

Witajcie!

Na początku chcemy przeprosić za brak postów podczas wyprawy, ale każdy podróżnik wie, że jeśli chce się coś zobaczyć, to potrzeba na to czasu, a znalezienie stabilnego łącza internetowego okazało się do takiego stopnia czasochłonne, iż postanowiliśmy zrekompensować Wam to po powrocie tworząc Kronikę Wyprawy, która ruszy już niedługo. Znajdziecie tam bogate opisy tego, co się działo na wyprawie, oraz zdjęcia i filmy. Poniżej przedsmak po wyprawowych opowieści.

 

Kategorie: Bez kategorii | Komentarze są wyłączone

Wyprawa 2012 Gruzja-Kazbek

Już za kilka godzin, 4 Gdyńska Drużyna Wędrowników im. Bolesława Chrobrego „Czarna Czwórka” zgodnie z wieloletnią tradycją rusza w tegoroczną Wielką Letnią Wyprawę Komandosów. Tym razem po dłuższym okresie przygotowań, wybraliśmy sobie niecodzienny cel, zdobyć 5 – tysięcznik w Kaukazie – Kazbek. Oprócz tego, będziemy odwiedzać zaprzyjaźnione z Gdynią miasto Rustawi i wiele innych, o których przeczytacie wkrótce na naszej stronie. Jeśli tylko złapiemy dobry internet, napiszemy jak się trzymamy i wrzucimy zdjęcia, aby nacieszyć także oczy.

Teraz musimy już kończyć, bo wyjazd za chwilę. Pora na dopakowanie się i „ostatni” posiłek w domowym zaciszu.

Czuwaj!

Kategorie: Bez kategorii | 1 Komentarz

Zdjęcia z Wyprawy 2011

Dostępne są już zdjęcia z zeszłorocznej wyprawy. Znajdują się one w Galerii. Polecamy przejrzeć kroniki wyprawy. Podczas oglądania zdjęć można zobaczyć na mapie (którą nadal uzupełniamy) gdzie byliśmy. Zamierzamy niedługo wrzucić także film, żebyście mogli sami zobaczyć, co robiliśmy wędrując po całej Europie!

Czuwaj!

Kategorie: Bez kategorii | Komentarze są wyłączone

Odpowiedź zwrotna

Ostatnio zostaliśmy zaskoczeni mailem od naszych holenderskich Skautów. Przysłali oni nam mianowicie, wzmianki o naszej wizycie w Holandii. Niestety z powodu naszego nikłego holenderskiego, większość treści artykułów pozostaje tajemnicą.

Kategorie: Bez kategorii | Komentarze są wyłączone

Akcja Zlotowa

We wtorek (30.08), przy okazji Zlotu Okręgu Pomorskiego ZHR, mamy szansę wykonać dalszą część naszego projektu, a mianowicie uświadamiać ludzi o konieczności pomocy osobom, dotkniętym autyzmem. W tym celu, będziemy mieli rozłożony punkt, na placu obok Mariackiego w Gdańsku, na którym za pomocą interaktywnych ćwiczeń, pokażemy, jak autysta postrzega świat oraz czego dotyczy jego problem.

Będziemy tam dostępni między 15.00, a 20.00.
Zapraszamy do odwiedzin w Gdańsku.

 

Do kabaczków:

Spotykamy się 30.08 o 13.00 pod dworcem głównym w Gdyni. Będzie potrzebna kasa na kolejkę +  każdy bierze ze sobą to, co musi (ustalaliśmy to w aucie). Oczywiście mundur – pełny.

Kategorie: Bez kategorii | Komentarze są wyłączone