Strona wędroli z "Czarnej Czwórki"

Czarna 4 – Ważne Info na najbliższy czas

Panowie,

W najbliższym czasie wydarzy się kilka rzeczy, którymi koordynują różne osoby i abyśmy się  mogli w tym połapać, postanowiłem zebrać to do kupy i wysłać do Was wszystkich.

1. 18.09 – rozpoczęcie roku harcerskiego, jak co roku uroczysta msza o 18:00 w kościele na Czarnej we Wrzeszczu – koordynuje Damian Ukleja.
To już ta niedziela, więc zarezerwujcie sobie ten wieczór. O 17:00 zbieramy się pod SKM, powrót ok. 20.

2. 22.09 – Warsztaty Podróżnicze w GCOP o 17:00. Tematem głównym będzie wyprawa na czarny ląd, a sam warsztat będzie prowadził Michał Kochańczyk- jeden z największych polskich podróżników. Szczegóły na stronie: www.gwp.zhp.gdynia.pl – koordynuje Maciek Ciesielski.

3. 23.09 – Rada drużyny – 18:00 – 21:00; miejsce później (ktoś zaprasza?).
Zarezerwujcie sobie czas, bo dobrze by było, żebyśmy mogli pogadać o wszystkim razem. Bądźcie więc od początku do końca.

4. 30.09, 9:00 – 13:00 Obchody 80–lecia II LO w Gdyni i 80–lecia naszej drużyny w Hali Sportowo Widowiskowej w Gdyni – koordynuje Marek Czuń.
Uroczystość jest w piątek, a więc wymaga zwolnienia ze szkoły. Nie będzie tam więcej harcerzy, bo to uroczystość szkoły i nasza, dlatego apeluję o potraktowanie obecności na tej uroczystości jako sprawy priorytetowej. Jeśli to będzie potrzebne, dostaniecie zwolnienia z lekcji. Jeśli ktoś nie będzie pod kroplówką w szpitalu, ma być na zbiórce o 9:00 przy Hali W-S w galowym letnim umundurowaniu. Do tego czasu, wszyscy macie się też zaopatrzyć w bordowe berety. Na pewno możecie liczyć na tych, którzy zdobyli już patent na ich noszenie.

5. 30.09 – 2.10 – Złaz Wędrowników w Inowrocławiu – koordynuje Marek Siewert.
Marek zbiera wpłaty, da też znać kiedy co i jak. (szczegóły dot. złazu na: http://zlaz.inowroclaw.zhr.pl

6. (7-9.10) – Biwak z ZZ 1 KDH-ek – Gabriel Baran.
Co do tego mam najmniej informacji, termin jeszcze nie jest potwierdzony. Jak tylko pojawią się nowe informacje na pewno Gabi da nam znać.

7. 16.10 – Dzień papieski
W tym roku kwestujemy na terenie Gdyni. Pakiety będą do odebrania u Szymona Jelińskiego. Koordynatorem akcji na trójmiasto jest phm Artur Dryjer. Informacje, gdzie kto kwestuje, pojawią się, gdy zgłoszą się patrole do kwestowania (patrole 3 osobowe – z jedną osobą pełnoletnią bądź prawie pełnoletnią (17 lat)) – zgłoszenia do mnie do końca przyszłego tygodnia (25.09)

Wszystko to jest też na stronie.  Liczę na Waszą aktywność we wszystkich elementach. Utwierdzajmy się w pewności, że możemy liczyć na siebie nawzajem.

Pozdrawiam

MC

Comments are closed.