Strona wędroli z "Czarnej Czwórki"

Aktualności

Harcerski Festiwal Filmowy


14 kwietnia 2012 roku odbył się Harcerski Festiwal Filmowy, w którym nasza drużyna bezwarunkowo musiała wziąć udział. Pośród czterech kategorii, nasza drużyna wystawiła swoje produkcje w 3 z nich.

  • Wielka Letnia Wyprawa Komandosów 2011 – film z życia drużyny
  • Witold Pilecki – Niedościgniony wzór – film historyczny
  • Prawo dla opornych, czyli 2 dni z życia przeciętnego harcerza „podzian” – film komediowy

Niestety nie udało nam się zdobyć festiwalowej statuetki, ale to tylko nas mobilizuje do pracy nad filmem na nastepną edycję festiwalu.
Zdjęcia z imprezy zrobione przez nas oraz Olę Milewską (z 26 GDH-ek), której serdecznie dziękujemy, do obejrzenia tutaj.

Strona festiwalu: http://hffgdynia.zhr.pl/

Gdyńska Droga Krzyżowa 2012

W piątek 30 marca wzięliśmy odział w Gdyńskiej Drodze Krzyżowej, pomagając jednocześnie w jej przygotowaniu i przebiegu. Idąc ulicami Gdyni, od kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Świętojańskiej aż na Kamienną Górę, szliśmy z pochodniami w atmosferze skupienia, wspólnie rozważając stacje Drogi Krzyżowej. Jako gdyńscy harcerze mieliśmy zaszczyt, tak jak Pan Jezus, nieść krzyż na własnych ramionach.

Konto twarzoksiągowe

Zapraszamy na stronę naszej drużyny na Facebook’u. Kliknij „Lubię to!” i pomóż promować nasza stronkę!

Nowości w Galerii Drużyny

Po długich poszukiwaniach, udało nam się znaleźć zdjęcia naszej drużyny z wielu imprez, na których byliśmy. Wszystkie są oczywiście w Galerii, gotowe do przeglądania, a są to miedzy innymi zdjęcia zrobione na:

- Złazie wędrowników w Inowrocławiu

- Instruktorskiej Wyprawie do Lwowa

- Biwaku rowerowym po półwyspie helskim

 

Zapraszamy do oglądania!

Zdjęcia z Wyprawy 2011

Dostępne są już zdjęcia z zeszłorocznej wyprawy. Znajdują się one w Galerii na stronie Wyprawy. Polecamy przejrzeć kroniki wyprawy. Podczas oglądania zdjęć można zobaczyć na mapie (którą nadal uzupełniamy) gdzie byliśmy. Zamierzamy niedługo wrzucić także film, żebyście mogli sami zobaczyć, co robiliśmy wędrując po całej Europie!

Czuwaj!