19
maja
2010
Zbiórka Rementowa No.2
Najbliższa zbiórka 20.05.2010r (czwartek) o godz 18 pod ZSO nr 4 (lub gimnazjum 14 jak kto woli), poświęcona będzie całkowicie pracom budowlanym w harcówce – malowaniem.
Wszystko skończy się ok. 20.30
Co należy przynieść?
- wałki
- tacki malarskie
- pędzle – nie za duże
- strój w którym się można pobrudzić i rodzice nie będą krzyczeć
- Gazety – takie stare wyborcze lub inne brukowce
A żebyście nie myśleli, że w naszej drużynie to tylko remontuje się harcówkę, to przygotujcie się na zbiórkę w najbliższą sobotę 22.05. Szczegóły już wkrótce!